OKULARY
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH BRIDGETOWN CHROMAPOP POLARIZED SUNGLASSES
SMITH
23059480754E3

 • sztuk:

  cena: 499.00 pln

  stara cena: 749.00 pln

  Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 749.00 pln

Id produktu: 1764

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH BRIDGETOWN CHROMAPOP POLARIZED SUNGLASSES

BRIDGETOWN jest uosobieniem tego, co modne i bez wątpienia rozświetlą każdy dzień, nawet jeśli na niebie nie będzie słońca. Okulary BRIDGETOWN są w roku 2019 zupełną nowością na rynku i sprawią, że będziesz na czasie. Okulary BRIDGETOWN marki Smith z kolekcji 2019 są dostępne OD RĘKI także w innych wariantach. 

Ta oprawka jest zaprojektowana z myślą o silnych kobietach. Odważny design i wyrazistość łączą się z klasyczną elegancją. Przy pełnych oprawkach szkła są całkowicie otoczone ramką. Ten, kto nosi okulary z przekonania, tylko w wyjątkowych przypadkach zdecyduje się na inne rozwiązanie. Kwintesencją pilotek marki Smith są charakterystyczne duże szkła i cienkie oprawki. Ten model jest strzałem w dziesiątkę nie tylko w kokpicie samolotu. Tworzywo sztuczne to bardzo lekki i elastyczny materiał. Cieszy się długą żywotnością i niezwykłym komfortem noszenia. Takie okulary powinien posiadać każdy. Można je ze wszystkim połączyć i uszlachetnią każdy styl. W pracy, w klubie czy podczas fashion week - BRIDGETOWN zawsze pasuje. Szkła SMITH najmniej fałszują perspektywę widzenia. Ergonomiczna forma, 100% ochrony i bogactwo detali plasują Cię na najwyższej półce. 

Polaryzujące lub spolaryzowane szkła, mają zdecydowaną przewagę nad zwykłymi. Poprzez zastosowanie specjalnej techniki, irytujące refleksy słoneczne są minimalizowane. Dzięki temu możesz widzieć niewiarygodnie ostro. Czy to w ruchu ulicznym, czy na stoku, nie tylko farby są bardziej intensywne, ale większa się także widoczność. 

 • Szyby #ChromaPop to innowacyjny FILTR, który jest w stanie wyfiltrować przecinające się długości fal różnych kolorów. Co za tym idzie, możliwe jest wyeliminowanie pomyłek kolorów, a nasz mózg szybciej rozpoznaje PRAWDZIWE BARWY
 • Kolor oprawek CZARNY
 • Kształt oprawki Okrągłe
 • Kolor soczewek CZARNY
 • Rodzaj oprawki Pełne Ramki
 • Tworzywo Plastik
 • Kolor ramki u producenta BLACK
 • Polaryzacja TAK
 • Kolor soczewek u producenta CHROMAPOP POLARIZED BLACK

 

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH BRIDGETOWN CHROMAPOP POLARIZED SUNGLASSES

499.00 pln
stara cena: 749.00 pln

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH BRIDGETOWN CHROMAPOP SUNGLASSES

499.00 pln
stara cena: 649.00 pln

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE SMITH BRIDGETOWN GRADIENT SUNGLASSES

299.00 pln
stara cena: 399.00 pln