KASKI
KASK SMITH CAMBER MATTE REACTOR BLACK
SMITH
E00659V7F

 • sztuk:

  cena: 319.00 pln

  stara cena: 559.00 pln

  Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 559.00 pln

Id produktu: 1148

KASK SMITH CAMBER MATTE REACTOR BLACK​

Nigdy wcześniej tak zawansowana technologia nie była dostępna za tak przystępną cenę.

Kask Camber zbudowany jest w oparciu o ultra lekką konstrukcję In-Mold, która zapewnia maksymalne odchudzenie wagi kasku nie wpływając w żaden sposób na bezpieczeństwo i niepowtarzalny styl.

 • In-Mold - to specjalna konstrukcja w ultralekkich kaskach. Zbudowana z wkładki piankowej EPS i połączona z leciutką skorupą poliwęglanową (PC), w efekcie osiągając minimalistyczne kształty i taką lekkość, że zapomnisz, że masz na głowie kask.
 • Airevac 2 Ventilation - opatentowany przez Smitha system wentylacji. Skonstruowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne i wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować poprzez Climate Control System umiejscowiony w górnej części kasku.
 • Adjustable Dial Fit System(DFS2) - system regulacji rozmiaru, który pozwala na precyzyjną regulację kasku do twojej głowy. Ergonomiczny, łatwo dostosowujący się profil błyskawicznie dopasowuje się do Ciebie. Pozwala to osiągnąć wygodę dostosowania w locie za pomocą łatwego w użyciu pokrętła.
 • 20 otworów wentylacyjnych gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza.
 • X-Static Performance Lining - bardzo wygodna,  wykończona pluszem, antybakteryjna, wyjmowalna wyściółka wewnętrzna kasku.
 • Snapfit SL Ear Pads - wyjmowane super lekkie i komfortowe nauszniki.
 • Kask wyposażony w klips do mocowania gogli.
 • Kask kompatybilny z systemem audio Skullcandy Audio Systems – posiada kieszonkę na słuchawki zamykaną zamkiem błyskawicznym.

 

Posiada certyfikaty: ASTM F 2040, CE EN 1077:2007.

CE EN 1077:2007 jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem zaświadczającym, że kaski przeszły pomyślnie testy kolizyjne i punktowe. By określić efekty oddziaływania na kask, wartość bazowa jest określana przy użyciu maksymalnej siły jaką wygenerować może narciarz/ snowboardzista. W ten sposób sprawdzana jest zdolność kasków do absorpcji uderzenia poprzez ich deformację. (Dlatego też kask powinien zawsze zostać wymieniony po wypadku. Nawet jeżeli z zewnątrz wygląda na nieuszkodzony, wewnętrzna struktura może być osłabiona). Testy punktowe np. test kijka narciarskiego, symulują wpływ uderzenia ostrymi, cienkimi przedmiotami. By przejść ten test kask nie może dopuścić do przebicia zewnętrznej skorupy. Dotyczy to również otworów wentylacyjnych, istotnie więc wpływa na rozwój systemów wentylacji. Im większe są otwory wentylacyjne tym większe zagrożenie, że taki przedmiot dotrze do samej głowy. Dlatego też kaski muszą być rozsądnym połączeniem ochrony i wentylacji. Oczywiście wszystkie kaski Smith odpowiadają standardom tej normy.

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK SMITH CAMBER MATTE BLACK

299.00 pln
stara cena: 559.00 pln

KASK SMITH CAMBER MATTE REACTOR GRADIENT

319.00 pln
stara cena: 559.00 pln

KASK SMITH CAMBER MATTE RISE CHARCOAL

399.00 pln
stara cena: 629.00 pln