KASKI
KASK CARRERA DESIRE OSTATECZNA WYPRZEDAŻ
CARRERA
E003598AD

 • sztuk:

  cena: 119.00 pln

  stara cena: 399.00 pln

  Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 399.00 pln

Id produktu: 534

KASK CARRERA DESIRE OSTATECZNA WYPRZEDAŻ

Wspaniały kask damski

Piękne wzornictwo, kolorystyka i materiały użyte do wykończenia tego modelu nie pozwalają pozostać obojętnym wobec niego.

Kask który pozwoli się cieszyć delikatnym wyglądem z zewnątrz przy jednoczesnym poczuciu bezpieczeństwa. Finezyjne wzory w przeróżnych odcieniach. Miękkie antyalergiczne futerko od wewnątrz. Możliwość regulacji aktywnej wentylacji w trzech ustawieniach pozwoli w prosty sposób dostosować poziom komfortu użytkownika do warunków pogodowych. Aktywna wentylacja w połączeniu z oddychającymi materiałami użytymi w tym modelu daje niespotykane dotąd poczucie świeżości i komfortu.

Charakterystyka modelu:

 • Furry Lining - Specjalne antyalergiczne futerko pokrywające wewnętrzną część kasku zapewnia bardzo duży komfort i uczucie ciepła.
 • AFS – Adjustable Fitting System - Dzięki zastosowaniu anatomicznego systemu regulacji objętości wewnętrznej kasku, który jest zainstalowany w górnej części tylnej ściany skorupy, uzyskujemy możliwość idealnego dopasowania rozmiaru do głowy narciarza i zapewnienie mu perfekcyjnego komfortu. System ten jest całkowicie integralną częścią kasku co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz nie ma najmniejszego wpływu na swobodę ruchów karku.
 • ABS - Formowany w procesie wtryskiwania materiał ABS (specjalna mieszanka kopolimerów z kauczukiem) zapewnia zadowalającą odporność na uderzenia poprzez znakomity rozkład energii na całość powłoki. Dodatkową zaletą ABS są doskonałe właściwości plastyczne.
 • Dry Wave - Dry wave jest specjalną tkaniną pozwalającą na przedostawanie się wilgoci do zewnętrznej części skorupy kasku zapewniając narciarzowi bardzo duży komfort.
 • ACTIVE VENTILATION - Jednym prostym ruchem możemy wybrać jedą z trzech  pozycji otwiarcia lub zamknięcia dwunastu otworów wentylacyjnch umożliwiających regulację cyrkulacji powietrza.

 

*Jeżeli masz wątpliwości odnoszące się do doboru kasku lub też wyboru rozmiaru, skontaktuj się ze sprzedawcą. Nasi sprzedawcy udzielą Ci fachowych wskazówek jak dobrać odpowiednio kask.

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK CARRERA BULLET BLACK RACE

159.00 pln
stara cena: 499.00 pln

KASK CARRERA CJ-1

129.00 pln
stara cena: 219.00 pln

KASK CARRERA FIREBALL 2.7

199.00 pln
stara cena: 349.00 pln