KASKI
KASK CARRERA CJ-1
CARRERA

  • sztuk:

    cena: 129.00 pln

    stara cena: 219.00 pln

    Najniższa cena z 30 dni przed tą promocją: 219.00 pln

Id produktu: 696

KASK CARRERA CJ-1 

Jazda w kasku na stoku jest w większości miejsc obowiązkowa.

Jest to kask juniorski spełniający najsurowsze wymogi norm.

Doskonała pasywna wentylacja, odprowadzający od głowy wilgoć materiał, in moulding- specjalny proces produkcji kasku. Grafika w tym modelu jest na tyle zróżnicowana że każdy junior zapała chęcią założenia go. Teraz dziecko będzie samo pamiętało o założeniu kasku, a dzięki użytym w czasie produkcji materiałom i systemom, będziemy spokojniejsi o jego bezpieczeństwo.

Charakterystyka modelu:

  • In-Moulding - Technologia In-Mould polega na łączeniu w procesie wtryskiwania wewnętrznej warstwy skorupy wykonanej z polystyrenu z zewnętrzną częścią skorupy formowanej z polycarbonatu. Dzięki temu uzyskujemy bardzo lekki kask, który dodatkowo posiada dobrą odporność na uderzenia.
  • PASSIVE VENTILATION - System który wyciąga z kasku gorące, wilgotne powietrze z dala od głowy i zastępuje go świeżym oraz suchym. Dzięki temu głowa nie poci się tak jak przy tradycyjnych rozwiązaniach.
  • Dry Wave - Dry wave jest specjalną tkaniną pozwalającą na przedostawanie się wilgoci do zewnętrznej części skorupy kasku zapewniając narciarzowi bardzo duży komfort.

 

*Jeżeli masz wątpliwości odnoszące się doboru kasku lub też wyboru rozmiaru, skontaktuj się ze sprzedawcą. Nasi sprzedawcy udzielą Ci fachowych wskazówek jak dobrać odpowiednio kask.

Zapytaj o ten produkt