Kaski
KASK SMITH VANTAGE MATTE INK
Smith

 • sztuk:

  cena: 769.00 pln

  stara cena: 899.00 pln

Id produktu: 2170

KASK SMITH VANTAGE MATTE INK

Czy jeździsz na trasie czy też poza trasą kask Vantage oferuje najbardziej zaawansowaną technologię, gwarantując najwyższy komfort i bezpieczeństwo.

 • Konstrukcji Hybrid Shell - konstrukcja hybrydowa kasku to kombinacja dwu samodzielnych skorup w funkcyjnej całości. Oferuje największe osiągi i najwyższy poziom bezpieczeństwa. Technologia łącząca w sobie zalety skorup wykonanych z różnych materiałów. Hybrydowa konstrukcja łączy w sobie lekkość i komfort technologi in-mold z solidnością konstrukcji hard shell. Konstrukcje Hybrid-Shell stworzono z myślą o dużej trwałości i stylowym wyglądzie kasków. Kaski wykonane w tej technologii zapewniają doskonałą ochronę głowy w razie wypadku i zachowują atrakcyjny wygląd niezależnie od ilości wypraw, na które je zabierzesz.
 • Airevac 2 Ventilation - opatentowany przez Smitha system wentylacji dwa niezależne systemy regulacji wentylacji. Skonstruowany tak, aby odprowadzać ciepłe powietrze z dala od gogli poprzez zewnętrzne otwory wentylacyjne i wewnętrzne panele we wkładce EPS. Przepływ powietrza można regulować poprzez Climate Control System umiejscowiony w górnej części kasku.
 • Adjustable Smith X BOA™ Fit System - to rewolucyjny system, który pozwala na precyzyjną regulację kasku do twojej głowy Ergonomiczny, łatwo dostosowujący się profil błyskawicznie dopasowuje się do Ciebie. Pozwala to osiągnąć wygodę dostosowania w locie za pomocą łatwego w użyciu pokrętła.
 • 18 otworów wentylacyjnych gwarantuje doskonałą cyrkulację powietrza.
 • Nanosilver Performance Lining - bardzo wygodna, antybakteryjna, wyjmowalna wyściółka wewnętrzna kasku.
 • Snapfit SLEar Pads - wyjmowane super lekkie i komfortowe nauszniki.
 • Removable Ultra-Light Goggle Lock - z tylnej strony kasku ultra lekki odpinany klips do mocowania gogli.
 • Kask posiada zintegrowany daszek, dzięki czemu dodatkowo zabezpiecza przed słońcem.
 • Kask kompatybilny z systemem audio Skullcandy Audio Systems - posiada kieszonkę na słuchawki zamykaną zamkiem błyskawicznym.
 •  Posiada certyfikaty: ASTM F 2040, CE EN 1077:2007.
 • CE EN10772007 jest europejskim, narciarskim i snowboardowym standardem zaświadczającym, że kaski przeszły pomyślnie testy kolizyjne i punktowe. By określić efekty oddziaływania na kask, wartość bazowa jest określana przy użyciu maksymalnej siły jaką wygenerować może narciarz/ snowboardzista. W ten sposób sprawdzana jest zdolność kasków do absorpcji uderzenia poprzez ich deformację. (Dlatego też kask powinien zawsze zostać wymieniony po wypadku. Nawet jeżeli z zewnątrz wygląda na nieuszkodzony, wewnętrzna struktura może być osłabiona). Testy punktowe np. test kijka narciarskiego, symulują wpływ uderzenia ostrymi, cienkimi przedmiotami. By przejść ten test kask nie może dopuścić do przebicia zewnętrznej skorupy. Dotyczy to również otworów wentylacyjnych, istotnie więc wpływa na rozwój systemów wentylacji. Im większe są otwory wentylacyjne tym większe zagrożenie, że taki przedmiot dotrze do samej głowy. Dlatego też kaski muszą być rozsądnym połączeniem ochrony i wentylacji. Oczywiście wszystkie kaski Smith odpowiadają standardom tej normy.

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK SMITH VANTAGE BLACK

699.00 pln
stara cena: 859.00 pln

KASK SMITH VANTAGE MATTE BLACK

769.00 pln
stara cena: 999.00 pln

KASK SMITH VANTAGE MATTE CHARCOAL

769.00 pln
stara cena: 899.00 pln

KASK SMITH VANTAGE MATTE CITRON BLACK

699.00 pln
stara cena: 899.00 pln

KASK SMITH VANTAGE MATTE FRENCH NAVY

769.00 pln
stara cena: 899.00 pln