Kaski
KASK CARRERA ARMOR BLACK MATTE PRINT
Carrera

  • sztuk:

    cena: 199.00 pln

    stara cena: 399.00 pln

Id produktu: 415

 KASK CARRERA ARMOR BLACK MATTE PRINT​  

Lekki kask z grupy All Mountain, wykonany przy użyciu innowacyjnych technologii. Do produkcji użyto specjalny materiał wchłaniający wilgoć co gwarantuje doskonałą wygodę i komfort. W rejonie czoła i skroni wyprofilowany w sposób gwarantujący idealne przyleganie gogli.

  • ACTIVE VENTILATION - Jednym prostym ruchem możemy wybrać jedą z trzech  pozycji otwiarcia lub zamknięcia dwunastu otworów wentylacyjnch umożliwiających regulację cyrkulacji powietrza.
  • AFS – Adjustable Fitting System - Dzięki zastosowaniu anatomicznego systemu regulacji objętości wewnętrznej kasku, który jest zainstalowany w górnej części tylnej ściany skorupy, uzyskujemy możliwość idealnego dopasowania rozmiaru do głowy narciarza i zapewnienie mu perfekcyjnego komfortu. System ten jest całkowicie integralną częścią kasku co gwarantuje najwyższe standardy bezpieczeństwa oraz nie ma najmniejszego wpływu na swobodę ruchów karku.
  • ABS - Formowany w procesie wtryskiwania materiał ABS (specjalna mieszanka kopolimerów z kauczukiem) zapewnia zadowalającą odporność na uderzenia poprzez znakomity rozkład energii na całość powłoki. Dodatkową zaletą ABS są doskonałe właściwości plastyczne.
  • Dry Wave - Dry wave jest specjalną tkaniną pozwalającą na przedostawanie się wilgoci do zewnętrznej części skorupy kasku zapewniając narciarzowi bardzo duży komfort.

 

*Jeżeli masz wątpliwości odnoszące się doboru kasku lub też wyboru rozmiaru, skontaktuj się ze sprzedawcą. Nasi sprzedawcy udzielą Ci fachowych wskazówek jak dobrać odpowiednio kask.

 

Zapytaj o ten produkt

Może Cię zainteresować

KASK CARRERA ARMOR R BLACK MATT

229.00 pln
stara cena: 499.00 pln