Gogle
GOGLE CARRERA MEDAL WHITE SUPER ROSA
Carrera
M00068

  • sztuk:

    stara cena: 159.00 pln

Id produktu: 1147

Zapytaj o ten produkt

GOGLE CARRERA MEDAL WHITE SUPER ROSA 

Gogle z grupy OTG .

Niesamowite połączenie najwyższej jakośći z niewiarygodnie niską ceną!
Gogle które z powodzeniem nadają się dla juniorów, kobiet czy mężczyznw  dorosłym wieku! Model z podwójną szybą przeznaczony okulary! Kompatybilny z kaskiem, zabazpieczone szyby gogli przed parowaniem i zwiększona odporność na zarysowania. Oprawa specjalnie zaprojektowana by nie ściskała oprawek okularów.

Jedyne takie gogle za taką cenę!

Charakterystyka modelu:

 

  • ANTI-FOG - Wszystkie szyby w goglach Carrera posiadają specyficzną powłokę, która redukuje absorpcję wilgoci przez co parowanie jest w znaczący sposób ograniczone.
  • Anti-scratch & hydrophobic coating - Specjalna silikonowa warstwa aplikowana na szyby w procesie natryskiwania, a następnie utwardzana przez naświetlanie promieniami UV powoduje zwiększenie wytrzymałości gogli na uderzenia, zarysowania oraz nie pozwala na osadzanie się kropel wody.

 

*Przed zakupem gogli upewnij się że wybierasz gogle z szybą interesującą Cię. Jeśli masz wątpliwości to skontaktuj się ze sprzedawcą, on pomoże dobrać Ci odpowiednią szybę do Twoich wymagań. Dla Ciebie możemy wymieniać szyby pomiędzy różnymi kolorami oprawek.

**Prezentowany model jest z szybą SUPER ROSA

nasz adres: ul.Ząbkowska 30 lok.18/128, 03-735 Warszawa